KASKO BILGILERI

  • Tüm araçlarımız  Rent A Car kaskoludur.

  • Sitemizde belirtilen fiyatlara Rent A Car Kasko ücreti dahil ama  2% muafiyetlidir ve Kaza veya maddi hasar durumunda ,sürücü kusurundan bağımsız olarak, hasar tamirinin 200 $ - 300 $ (aracin degerine göre degisir) ye kadar olan kısmı kullanıcı yani müsteri tarafından karşılanır.

  • Lastik ve Cam sitemizde belirttiğimiz Oto kiralama ücretlerine dahildir.

  • Sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza raporu ve alkol raporunun kaza yerinden ayrılmadan polis tarafından alınması ve en kisa süre içinde bize ulaştırılması, aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Anahtarı aracın üzerinde unuttuğunuz durumda araç çalınırsa aracın bedelini ödemekle yükümlü olursunuz. Rent A Car Kasko sigortalarında Kaza veya maddi hasar durumunda ,sürücü kusurundan bağımsız olarak, hasar tamirinin 200 $ - 300 $  ye kadar olan kısmı kullanıcı tarafından karşılanır.

           Kasko: Araçlar degerine göre  200 $ - 300 $ arasinda muhafiyetlidir. max.  300 $ ya kadar hasarlar müşteriye ait onun üstü kasko tarafından karşılanır.

           Kazadan dolayi aracin is günü kaybi müsteriye aittir ve ödemek zorundadir (Günlük kiralama fiyatindan hesaplanir)

 

Hızlı iletişim
  1. +90532 700 59 97
  2. +90532 700 59 97 - +90545 146 04 33
  3. bilgi@altunerrentacar.com

Whatsapp Destek

Cakir ALTUNER
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?